Dnes je středa 6.prosinec, svátek má Mikuláš
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Půjčka 40000 akce ihned

Upozornění: Text na této stránce není aktuální a uvedené informace nemusí korespondovat se současnou právní úpravou podle zákona o Spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. Na aktualizaci stránky pracujeme.

18.3.2014

Půjčku 40000 v akci ihned najdeme především v nabídce nebankovních společností. Ty si nedělají příliš starostí se složitým papírováním a peníze jsou ochotny půjčit jednoduše a rychle - prakticky ihned. A nezřídka poskytují v akci první půjčku zdarma.

Takto je možné získat peníze rychle, pohodlně a nemusí Vás to nic stát. Ale půjčka zdarma neni jediným typem akční nabídky.První půjčka zdarma

Pokud máte nízké příjmy, zápis v registrech anebo zkrátka potřebujete peníze velmi rychle, bude pro Vás vhodnější oblast nebankovních SMS půjček. Ty jsou sice o poznání dražší než úvěry od banky nebo půjčky od velkých nebankovních firem, mát ale šanci získat peníze na svůj účet již během několika minut. V akci pak můžete dostat první půjčku zcela zdarma - odpadá tak nevýhoda vyšší úrokové sazby. V každém případě je nutné obracet se pouze na ověřené společnosti a vždy si důkladně přečíst smlouvu o půjčce a všeobecné obchodní podmínky.

Bankovní půjčky v akci

Pozadu s akčními půjčkami nezůstávají ani banky. Snaží se vycházet svým klientům co nejvíce vstříc a nabízejí ke svým úvěrům mnohé bonusy a vylepšení. Například půjčka od Air Bank nabízí odpuštění několika splátek těm, kteří splácejí řádně a včas. Pro spolehlivé klienty nabízí akci také GE Money - pokud GE Money půjčku řádně splácíte, může Vám být snížena úroková sazba každý rok o 1%.

S podobnou výhodou přišla nedávno i nebankovní společnost Cetelem - za řádné splácení Vám vrátí až 1 splátku každý rok.

Nebankovní americké hypotéky

Nevýhodou u rychlých SMS půjček je omezení maximální sumy, kterou si lze půjčit. Typicky je nejvyšší částka při první půjčce omezena hranicí 5000 Kč.

Nebankovní půjčky ihned ve vyšších částkách lze získat prostřednictvím nebankovní americké hypotéky - tedy půjčky s ručením nemovitostí, kterou lze využít na cokoliv. Vedle rychlého vyřízení a minimální byrokracie je zde výhodou, že není potřeba dokládat příjem a jsou tolerovány také registry dlužníků. Takto si lze pohodlně a rychle půjčit 40000, ale i třeba 400 000 Kč nebo více.


Typy půjček

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Půjčky před výplatou

Kategorie půjček

Konsolidace dluhů

Pokud máte více půjček či úvěrů a máte občas problémy s jejich splácením, informujte se o produktu konsolidace půjček (sloučení dluhů).

Nejnovější články