Dnes je pátek 23.únor, svátek má Svatopluk
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Nebankovní půjčky bez registru dlužníků

Upozornění: Text na této stránce není aktuální a uvedené informace nemusí korespondovat se současnou právní úpravou podle zákona o Spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. Na aktualizaci stránky pracujeme.


14.6.2014

Špatný plátce půjček není pro banku zákazník. Přestože má prostředky a dokonce obrat na účtu, nedostane ani korunu. Může jen nechat banku používat svoje peníze, vydávat příkazy a přijímat platby. A k tomu platí spoustu různých poplatků.

I když vás banka odmítla, nevzdávejte se. Nebankovní půjčky bez registru nejsou ničím špatným a nepochopitelným.Vycházejí vstříc každému, kdo bance jen platí, ale peníze nedostane. Stačilo se totiž zpozdit s jednou splátkou a už vás bankéři považují za nespolehlivý živel. Nebojte, účet vám nezruší, z toho mají prospěch. Ale peníze neuvidíte. Přesto si půjčit můžete jinde.

Jednoduchá žádost

Nebankovní půjčka bez registrů nahrazuje neochotu bank. Každý může dosáhnout na nezbytné prostředky a naplnit tak svůj účet v bance. Není potřeba dokazovat obrat na účtu nebo zřizovat zástavu nemovitosti. Půjčky až do několika desítek tisíc korun jsou běžně přístupné jen sdělením svých osobních údajů.

Peníze na ruku

A dokonce ani nemusíte mít účet nebo si nechat posílat peníze poštou. Nebankovní půjčky bez nahlížení do registru půjčují také hotovost. Prostě si jen zavoláte nebo vyplníte online dotazník a pokud jste údaje zadali správně, máte půjčku do několika minut schválenou. Pro peníze nemusíte nikam chodit a ani není nutné přes kartu vyzvedávat hotovost v bankomatu. Peníze můžete dostat do vlastních rukou od zástupce společnosti.

Půjčka každému

Půjčky, které jsou rychlé a s přehledným poplatkem za půjčení, jsou také velice oblíbené. Na výběr máte splacení za několik dní nebo měsíců či roků. Můžete si půjčku prodloužit třeba třikrát. Splátka půjčky může být měsíční, týdenní nebo splatíte za určitou dobu celou částku. Nebankovní půjčky bez registru vám zařídí peníze vždy. Neptají se na historii, zajímá je jen budoucnost. Proto si s nimi zajistíte dobrou finanční situaci na jak dlouho potřebujete.Info tip: V inzerci se často setkáváme s nabídkou online půjček bez doložení příjmu "ihned" - jsou opravdu tyto úvěry tak rychlé a dostupné jak tvrdí reklama? Více se dozvíte v tomto článku.

Podobné půjčky:
Půjčky bez registru
SMS půjčka ihned na účet
Půjčky bez registru a bez ručení
Půjčky do 10000 Kč ihned
Krátkodobé půjčky bez registru ihned
Půjčky na mateřské dovolené
Půjčka před výplatou
Půjčka na auto
Konsolidace půjček
Americké hypotéky
Zpět na úvodní stranu »

Půjčky bez registru

Druhy úvěrů

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Kategorie půjček

Konsolidace dluhů

Pokud máte více půjček či úvěrů a máte občas problémy s jejich splácením, informujte se o produktu konsolidace půjček (sloučení dluhů).

Nejnovější články