Dnes je středa 6.prosinec, svátek má Mikuláš
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Půjčky online do 10 min pro každého

Upozornění: Text na této stránce není aktuální a uvedené informace nemusí korespondovat se současnou právní úpravou podle zákona o Spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. Na aktualizaci stránky pracujeme.


15.9.2013

Možná to sami dobře znáte: vyskytly se nečekané výdaje a nechce se vám žádat o pomoc rodinu a přátele. Peníze potřebujete co nejdříve, ale banky by vám poskytly finanční prostředky za několik dní. K tomu si nemůžete být jisti, že vaši žádost schválí.

Naštěstí se nemusíte spoléhat pouze na banky, s lákavou nabídkou přišly nebankovní společnosti, které vám nabízí půjčku online - do 10 min.Záznam v registru? Žádný problém

Půjčku ocení opravdu každý, zejména lidé, kteří kvůli pozdní splátce mají záznam v registru dlužníků. Rychlá půjčka bez registru nehledí na vaše dřívější prohřešky. Nevyžaduje po vás doložení pravidelného příjmu ani ručitele. Dech vám vyrazí její rychlost – požádáte o ni během 10 min. a peníze máte bez problémů i do 60 minut od schválení na vašem běžném účtu.

Zažádejte si o půjčku

Co pro získání rychlé půjčky bez registru musíte udělat? Nejprve si vyberte prověřenou nebankovní společnost. Na jejích stránkách vyplňte žádost o půjčku a odešlete ji na její centrálu. Během okamžiku vám zavolají nazpět, aby zodpověděli vaše případné dotazy a oznámili vám, zda vám půjčka byla schválena. Pak nic nebrání v tom, abyste obdrželi peníze.

Splaťte půjčku co nejdříve a ušetřete

Rychlost dodání peněz na váš účet je vykompenzována nižší dobou splatnosti, která se pohybuje do 30 dnů. U některých rychlých online půjček se ale setkáme se splatností 60 dnů nebo s možností rozložit si splátky na více měsíců, jako je to možné například u půjčky Everyday Plus.

Půjčka bez příjmů do 15 minut

Online žádost o půjčku bez doložení příjmů
Vyplňte online formulář a získejte půjčku bez dokladů až 20 000 Kč. Peníze na účtu již do 15 minut!

Placená inzerce

Nejčastěji nebankovní společnosti nabízí částku do 5 000 až 10 000 korun. Oceníte jasné a srozumitelné podmínky. Neváhejte a sjednejte si půjčku ihned!Info: Akutní nedostatek financí je možné vyřešit pomocí půjčky bez doložení příjmů online.
Informace o výhodách, nevýhodách a rizicích rychlých půjček do 5000, 10000 či 20000 Kč nalezente ihned na této stránce.Zpět na úvodní stranu »

Půjčky bez registru

Reklama

10.000 až 250.000
8.000 Kč na 30 dní
30.000 Kč na 30 dní
20.000 Kč na 30 dní

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Typy půjček

Kategorie půjček

Konsolidace dluhů

Pokud máte více půjček či úvěrů a máte občas problémy s jejich splácením, informujte se o produktu konsolidace půjček (sloučení dluhů).

Nejnovější články