Konsolidace / sloučení půjček bez registru

Mnoho dlužníků chce konsolidovat své půjčky, ale brání jim v tom negativní záznamy v registrech. U banky těmto lidem konsolidace s největší pravděpodobností neprojde. Ale některé nebankovní společnosti jsou ochotné přimhouřit oko a výměnou za zástavu nemovitosti nebo ručitelský závazek třetí osoby nabídnout konsolidaci půjček bez registru.


Výhodou sloučení dluhů s tolerancí registrů je možnost v klidu řešit i velké finanční problémy a neschopnost splácet množství různých úvěrů. Společnosti poskytující tuto finanční službu si dluh zajistí nemovitostí, nastaví dlužníkovi velmi nízké splátky na velmi dlouhou dobu, a dlužník se díky tomu může postupně dostat ze svých finančních potíží.

Nevýhody: zástava nemovitosti a delší splatnost

Jaké nevýhody v této oblasti najdeme? Vedle nutnosti zastavit nemovitosti je to fakt, že sloučení dluhů bez nahlížení do registru je během na dlouhou trať a dlužník se může zadlužit třeba i na dvacet let. Ve výsledku pak může klient zaplatit mnohem víc, než byla suma všech předchozích závazků, neboť splácení dluhů po konsolidaci trvá zpravidla o hodně déle.

Proto je vždy nutné si propočítat všechny možnosti a zvolit tu, která je nejschůdnější. V mnoha případech totiž nejlevnější nerovná se nejlepší. Hlavní zásadou by ale mělo být, že na cenu půjček a možné potíže se splácením je nutné myslet v už době, kdy se žádá o první půjčky.


Příklady konsolidací půjček bez registru

• Acema konsolidace půjček

Nebankovní společnost Acema je jednou z těch, které nabízejí konsolidaci půjček bez registru. Jsou tedy určené pro tzv. problémové klienty či klienty se záznamem v registru dlužníků. Společnost říká, že těmto lidem umožňuje dostat „novou šanci, jak se zbavit dluhů a žít pohodlný život bez strachu a závazků“. Konsolidovat tu lze půjčky v celkové hodnotě od 100 tisíc do pěti milionů korun, doba splatnosti může být nastavena až na 20 let. Acema avizuje, že klienti mohou získat celkově nižší úroky i výrazně nižší splátky.

Více na acema.cz/pujcky-a-uvery/konsolidace-pujcek


• Osobní půjčka Asisteam

Tato osobní půjčka je druhem půjčky se zástavou nemovitosti. Poskytovatel ji nabízí i jako půjčku vhodnou ke sloučení předchozích dluhů. Půjčit si tu lze až 3 miliony korun, se splatností až 25 let. Vše lze bez nahlížení do registru dlužníků, protože půjčka bude zastavená nemovitostí. Maximální výše úvěru přitom může dosáhnout na 70 % zástavní hodnoty nemovitosti.

Více na asisteam.cz/blog/osobni-pujckaAktualizováno 15.5.2018Inzerce: Už jste slyšeli o Nenáročné půjčce? Obejde se bez prokazování příjmů a bývá tolerantní k registrům. Během 5 minut se dozvíte o jejích parametrech, výhodách i nevýhodách online zde.

Podobné půjčky:
Půjčky bez registru
SMS půjčka bez registru
Půjčky bez registru a bez ručení
Půjčky do 10000 Kč bez registru
Krátkodobé půjčky bez registru ihned
Půjčky na mateřské bez registru
Půjčka před výplatou bez registru
Rychlá SMS půjčka bez registru
Půjčka do výplaty bez registru
Půjčka na auto bez registru
Americká hypotéka bez registru
Zpět na úvodní stranu »

Konsolidace půjček

Reklama

30.000 Kč na 30 dní
8.000 Kč na 30 dní
500 až 250.000
20.000 Kč na 30 dní
50.000,- na 80 měs.

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá řada rizik a nástrah. Jaké zásady se vyplatí dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku je dnes otázkou pár minut. Co ale dělat, když pak nemáte na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhů mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Typy půjček

Katregorie půjček

Banky

Nebankovní společnosti

Nejnovější články