Dnes je neděle 25.únor, svátek má Liliana
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Sloučení půjček od České spořitelny

Upozornění: Toto nejsou stránky bankovní společnosti Česká spořitelna, a.s. Některé informace uvedené na této stránce nemusí být aktuální. Detailní informace o Konsolidaci půjček od České spořitelny naleznete na www.csas.cz


8.9.2013

Pokud si nevíte rady s mnoha úvěry a už vás bolí hlava od stálého propočítávání a připomínání termínů splatnosti, tak můžete v České spořitelně tento problém velice rychle vyřešit. Místo mnoha půjček si zajistěte jednu kvalitní a přehlednou půjčku prostřednictvím tzv. Sloučení půjček.

U několika půjček se můžete snadno splést a zbytečně dostat do problémů. Stačí se zpozdit a hned se taková situace objeví v bankovním registru. Proto je výhodnější mít půjčku jednu a přesně vědět, kolik stojí a jak se splácí.

Sloučení půjček Česká spořitelna vám tento klid zajistí. Můžete si převést stávající půjčky do jedné a využít podmínek té nejlepší a nejvýhodnější půjčky.

Lepší podmínky

Vyberte si tu nejlepší z půjček u České spořitelny a převeďte na ni také svoje ostatní závazky. Nic to nestojí a jen ušetříte. A nejen nervy. Na dobré půjčce s nízkým úrokem se dají vydělat slušné peníze. Nejen banka může inkasovat úroky. Také vy jejich snížením podstatně vyděláte. Zbavte se staré zátěže a vydechněte mnohem lehčeji s jedním nízkoúročeným úvěrem.

Vyřízení zdarma

Sloučení půjček u České spořitelny je produkt, který vás nebude nic stát. Česká spořitelna vám zdarma připraví návrh a pokud jej odsouhlasíte, pak také provede výpověď současných smluv a zbylé nedoplatky vyplatí. Nemáte tak nejen žádné starosti s psaním výpovědí, ale nestojí vás to ani žádný čas. Jedině podepíšete dodatek ke stávající úvěrové smlouvě, která se tak navýší. Tím vyděláte na nižších úrocích a sjednotíte si termín placení.

Neutrácejte zbytečně

Jedna výhodná půjčka znamená skutečný klid a jistotu. Proti jiným úvěrům, které jste si vzali na 25 % nebo i víc, najednou máte jen 9% úrok. Částky splátek se vám tak podstatně snížily a dokonce jste třeba i prodloužili dobu celkového splacení úvěru. Neváhejte nad touto jedinečnou možností a zbavte se finanční zátěže. Sloučení půjček Česká spořitelna vám dodá klid a ušetří spoustu peněz.
Podobné půjčky:
Půjčka České spořitelny
Studentská půjčka České spořitelny
Konsolidace půjček Česká spořitelna
Zpět na úvodní stranu »

Konsolidace půjček

Banky

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Kategorie půjček

Nebankovní společnosti