Dnes je pondělí 21.leden, svátek má Běla
  • Informace pro spotřebitele
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Zonky s.r.o. - informace o společnosti

Společnost Zonky s.r.o. vznikla sice až v roce 2015, ale za svou krátkou dobu existence si vydobyla významné místo na českém finančním trhu. Jistě všichni znají nepřeslechnutelný slogan společnosti: „Lidé půjčují lidem. Levněji a s klidem.“ navíc podpořený maskotem v podobě zebry.

V případě půjčky od Zonky s.r.o. jde o nový způsob realizace půjček, tzv. sdílenou ekonomiku - neboli P2P půjčky (peer to peer), kdy opravdu lidé půjčují lidem. Společnost Zonky s.r.o. je pouze zprostředkovatelem celého procesu.


U společnosti Zonky s.r.o. si lze jednak půjčit, ale také investovat, právě do půjček, které putují ke schváleným žadatelům. Společnost Zonky zajišťuje odbornou část procesu, tedy prověření klienta, dokumentaci, odeslání půjčky na účet klienta, a pak i samotný výběr splátek. Investorům rozesílá splátky podle jejich podílu na realizované půjčce.

Díky tomu, že jde o sdílenou ekonomiku, je možné nabídnou velmi levné půjčky, u kterých se úroková míra i RPSN mohou pohybovat na ještě nižších hodnotách, než tomu u bankovních půjček. Společnost je licencovaná Českou národní bankou a zakládá si na naprosté bezpečnosti v oblasti ochrany osobních údajů.

Společnost zprostředkovala půjčky již za více než 2,7 miliardy korun. A po České republice má již 11 poboček. Vzhledem k tomu, že se jedná o půjčky od lidí a pro lidi, může k jejich poskytnutí pomoci i silný osobní příběh.

Pod vedením společnosti Zonky vznikl charitativní projekt Patron, který pomáhá sociálně a zdravotně znevýhodněným dětem a jejich rodinám z celé České republiky.


Top produkty a služby společnosti Zonky s.r.o.

Společnost Zonky nabízí dva základní typy produktů, kterými jsou bezúčelová půjčka a refinancování starších půjček.

• Půjčka na cokoliv

Bezúčelová půjčka s názvem Půjčka na cokoliv je určena pro kohokoliv, s výjimkou žadatelů, kteří jsou aktuálně v exekuci nebo v insolvenci. Respektive, s výjimkou těch žadatelů, kteří kdo se do těchto situací dostali před dříve než pěti a lety a kteří opakovaně projevují nedostatečnou platební morálku. Půjčka na cokoliv nabídne 20 až 500 tisíc korun, doba splácení je nastavena na maximálně sedm let.

• Refinancování drahých půjček

Půjčka, která slouží k refinancování drahých půjček z dřívější doby je poskytována ve výši od 20 až do 500 tisíc korun, přičemž maximální doba splácení je 7 let. Tento typ půjčky je vázán na splacení starších dražších půjček. Díky refinancování ušetří klient na poplatcích a také na ceně půjčky. Navíc pak už není nutné mít přehled o více půjčkách.


Kontaktní údaje společnosti

Název společnosti: Zonky s.r.o.
Sídlo: Evropská 2690/17, 160 00 Praha 6 – Dejvice
Kontaktní email: info@zonky.cz

Web: https://zonky.cz/Reklama

30.000 Kč na 30 dní
50.000,- na 80 měs.
8.000 Kč na 30 dní
500 až 250.000
20.000 Kč na 30 dní

Nebankovní společnosti