Dnes je neděle 25.únor, svátek má Liliana
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Půjčka na bydlení pro všechny

Upozornění: Text na této stránce není aktuální a uvedené informace nemusí korespondovat se současnou právní úpravou podle zákona o Spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. Na aktualizaci stránky pracujeme.


16.1.2013

Už nemůžete dále čekat, navzdory výpočtům a šetření Vám nevyšly peníze. Museli jste platit mimořádné výlohy, anebo jste to prostě přepískli s výdaji? Platby nájmu a energií patří určitě mezi důležité měsíční výlohy. Co se dá dělat nyní, když nezbylo na účtu dost peněz na odeslání platby.

Jestliže neznáte nikoho, kdo by vám mohl dostatečné finance půjčit, řešením bude může být půjčka na bydlení od některé z bankovních nebo nebankovních společností.

Peníze na bydlení potřebujete rychle

To, že nezbývají peníze na platbu na bydlení, často zjistíme až po datu splatnosti, takže půjčku na bydlení potřebujeme získat co nejdříve, aby mohlo být vše zaplaceno a nevznikly žádné problémy. Na kterou firmu se s žádostí o půjčku obrátit? Jak poznat, že ta firma nejsou podvodníci a neoberou vás o mnoho peněz? Často se doporučuje hledět na recenze klientů, je však možné že v rámci boje mezi firmami půjčujícími peníze se vzájemně špiní negativními recenzemi.

Abyste zjistili, jaká je opravdu nabídka dané firmy, je dobré si přečíst nejen hlavní stránku jejich webové prezentace, ale zabrousit také do sekce často kladených otázek a nejlépe do obchodních podmínek a na stránku kde je vidět smlouva o půjčce.

Vybírání firmy pro novou půjčku

Při Vašem hledání vhodné firmy pro půčku na bydlení najdete několik známých firem, a také další nová jména. Nové firmy mohou mít také zajímavé nabídky, které stojí za prostudování. Ve svém rozhodování se můžete také řídit podle výšky RPSN, tento údaj je v procentech a čím je vyšší, tím více procent zaplatíte firmě. Mnoho nebankovních firem schvaluje půjčku třeba během několika hodin a ihned odesílá peníze na váš bankovní účet.Info tip: Bankovní půjčka bývá neúčelová a umožňuje tak financovat například nákup domácích spotřebičů, ale třeba také koupi automobilu. Více informací se dozvíte online zde.Zpět na úvodní stranu »

Reklama

10.000 až 250.000
8.000 Kč na 30 dní
30.000 Kč na 30 dní
20.000 Kč na 30 dní

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Rychlé půjčky na cokoliv

Kategorie půjček

Banky

Nebankovní společnosti

Nejnovější články