Dnes je středa 6.prosinec, svátek má Mikuláš
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Rychlé půjčky až do domu

Upozornění: Text na této stránce není aktuální a uvedené informace nemusí korespondovat se současnou právní úpravou podle zákona o Spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. Na aktualizaci stránky pracujeme.


7.10.2013

Některé peníze si můžete půjčit odkudkoliv. A dokonce ani nemusíte opustit stěny svého bytu nebo domu. Pohodlně a bezpečně si peníze objednáte a zvonek za dveřmi za několik hodin znamená finanční hotovost. Jen podepíšete smlouvu a převezmete požadovanou částku.

Půjčky až do domu znamenají pro půjčovatele jistotu a ručení. Nemusí si nijak ověřovat totožnost, protože jedná přímo se zájemcem.Kromě toho jsou tyto půjčky velice rychlé. Mnoho společností má svoje obchodní zástupce, kteří peníze rozvážejí ve vašem okolí. Tím se urychluje proces získání peněžní částky. A zjednodušuje její administrativa. Půjčit si je možné hotovost v řádech desetitisíců.

Jednoduchá žádost

O půjčku až do domu si stačí zavolat. Podmínky jsou velice prosté. Půjčka a její výše závisí na vašem výběru. Zároveň je přesně uveden poplatek za půjčení a výše splátek. Některé společnosti požadují týdenní splácení a jiné měsíční. Někdy se půjčka vrací celá za 2, 3 nebo 4 týdny. Tyto možnosti znamenají možnost výběru podle vlastní finanční situace. Při výběru splátek tak můžete posoudit, zda vám vyhovuje menší splátka za týden nebo raději vrátíte celou půjčku s poplatkem za delší dobu.

Peníze na ruku

Získat hotovost na ruku je pro mnohé dlužníky velice důležité. Pokud mají zablokovaný účet nebo nechtějí dokládat svoje příjmy, mohou použít tento způsob. Smlouva o půjčce je výhradně záležitostí dvou stran a její obsah podléhá mlčenlivosti. Půjčit si tak může každý. Můžete být v exekuci nebo v problémech se splácením jiného závazku a přesto dosáhnete na finanční prostředky.

Tím si kdykoliv můžete zajistit potřebnou částku na životní potřeby nebo na jakýkoliv účel. Půjčky až do domu jsou tak anonymním a dobrým řešením pro každého, kdo je v jakýchkoliv problémech. Získají se tak pohodlně peníze bez nutnosti splácet jiné závazky nebo zůstávat bez vlastních prostředků.

Info: Schází Vám pár tisícovek před výplatou? Informujte se o půjčkách bez doložení příjmů, které dovedou zajistit peníze rychle a bez zdlouhavých formalit, mají ale také své nevýhody a rizika. Více informací naleznete zde.Zpět na úvodní stranu »


Druhy úvěrů

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Rychlé půjčky na cokoliv

Kategorie půjček

Konsolidace dluhů

Pokud máte více půjček či úvěrů a máte občas problémy s jejich splácením, informujte se o produktu konsolidace půjček (sloučení dluhů).

Nejnovější články