Dnes je neděle 25.únor, svátek má Liliana
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Půjčky bez ručitele ihned

Upozornění: Text na této stránce není aktuální a uvedené informace nemusí korespondovat se současnou právní úpravou podle zákona o Spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. Na aktualizaci stránky pracujeme.


5.8.2013

Pokud nemáte vlastní příjem nebo studujete, těžko se shání úvěr. Právě nedostatek vlastního a pravidelného příjmu znamená nemožnost půjčení peněz. Banka požaduje zajištění, doložení platu od zaměstnavatele nebo ručení. A na ručitele jsou stejné požadavky jako na žadatele.

Problém s ručitelem

Shánění ručitele, když není majetek na zajištění nebo chybí výplata od nějakého zaměstnavatele, volí často mnoho žadatelů ze zoufalosti. Občas se najde příbuzný nebo známý, který se zaručí. Tím se ale stane stejně zodpovědným jako sám žadatel. Ručitel musí bezpodmínečně přijmout závazek splacení půjčky a dokonce ručí veškerým svým majetkem. Pokud by si chtěl sám půjčit, má záznam v bankovním registru a právě proto on sám úvěr nemusí dostat.


Elegantní řešení

Půjčka bez ručitele je správným a chytrým řešením. Nemusíte nikoho shánět a být někomu zavázáni. Také se nestanete terčem výčitek, že jste někomu znemožnili vzít si vlastní půjčku. U některých půjček není vaše situace rozhodující. Jedná se o kratší finanční závazky, které ale můžete splatit a půjčit si opět. Protože s vyřízením nejsou spojeny žádné problémy, je půjčení rychlé a spolehlivé.

Peníze na účet nebo v hotovosti

Půjčka bez ručitele se vyřizuje rychle přes telefon nebo online přes internet. K vyplnění žádosti stačí jen běžné osobní údaje. Nikdo nezjišťuje váš majetek a není potřeba ani dokládat pravidelný příjem. Tím je vyřízení prakticky okamžité. Dojde jen k ověření vaší totožnosti. Půjčka je poté schválena během několika minut a dokonce si můžete vybrat převod na účet nebo vyplacení v hotovosti.

Půjčka pro kohokoliv

Rychlá a výhodná půjčka bez ručitele ihne zajistí prostředky velice rychle a mnohem ochotněji, než mnozí známí a příbuzní. Sami si požádáte a nikoho nemusíte prosit. Vyřídíte si svoje finanční problémy rychle a bez různých rad a doporučení. Půjčka bez ručení je tak vhodným řešením, když se spoléháte jen na sebe a na svoje možnosti.Info tip: Potřebujete peníze rychle? Než si požádáte o úvěr, přečtěte si informace o nebankovních půjčkách bez doložení příjmu "ihned" na účet. Tyto finanční produkty Vám sice mohou zajistit hotovost snadno a bezpečně, mají ale také svá úskalí a rizika. Více se dozvíte zde.Zpět na úvodní stranu »

Druhy úvěrů

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Rychlé půjčky na cokoliv

Kategorie půjček

Nejnovější články