Dnes je neděle 25.únor, svátek má Liliana
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Půjčka ještě dnes – na účet i na ruku

Upozornění: Text na této stránce není aktuální a uvedené informace nemusí korespondovat se současnou právní úpravou podle zákona o Spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. Na aktualizaci stránky pracujeme.


3.12.2013

Ubíhají Vám dny rychle, neustále nějaké výdaje a žádný oddech? Když se Vám stane, že nezbývají žádné peníze na účtu, pravděpodobně je to v situaci kdy potřebujete do několika dnů, nebo nejlépe ihned zaplatit nutné výdaje. Co ale teď s tím?! Nevíte o nikom, kdo by vám mohl takové peníze půjčit?

Nabízí se řešení, které dnes využívá čím dále více lidí. Jedná se o půjčky ještě dnes od soukromých firem.


Nebankovní soukromé firmy

Soukromým firmám, které půjčují peníze se také říká nebankovní firmy. Pracují s financemi, půjčují peníze ale nemají bankovní licenci. Ze zákona mohou takto půjčky nabízet. Oni mají peníze a zhodnocují je půjčkami svým klientům, kteří potřebují narychlo finanční prostředky.

Kolik zaplatíte za půjčku ještě dnes?

Půčka jistě neznamená, že si vezmete peníze a pak je někdy zaplatíte, až budete mít. Půjčka ještě dnes zavazuje dlužníka splácet pravidelné měsíční splátky, dokud nezaplatí konečnou stanovenou částku. Výsledná částka k zaplacení bývá u nebankovních firem většinou navýšená o 30-50% toho, co jste si půjčili. Jak vidíte, nelze zde mluvit o nějakém výhodném půjčení peněz. Avšak výhoda, kterou vám půjička ještě dnes nabízí, může být o trochu nižší navýšení půjčené částky. Tedy že zaplatíte firmě například 25% místo 50%. To už se celkem vyplatí. Tyto rychlé půjčky bývají obvykle nabízeny s krátkou splatností například několik dnů až jeden měsíc. Díky tomu nezaplatíte tolik peněz celkem.

Jak rychle získáte tuto půjčku

Jak rychle se ale vám jako zájemci o půjčku podaří získat peníze? Každá firma samozřejmě má jinou nabídku, avšak společné je u nebankovních firem to, že schválení půjčky bývá přibližně v rozmezí od několika minut až po přibližně 24 hodin v pracovní dny. Po schválení půjčky většinou firma odesílá peníze neprodleně na váš bankovní účet.Info: Akutní nedostatek financí je možné vyřešit pomocí půjčky bez doložení příjmů online.
Informace o výhodách, nevýhodách a rizicích rychlých půjček do 5000, 10000 či 20000 Kč nalezente ihned na této stránce.Zpět na úvodní stranu »

Druhy úvěrů

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Rychlé půjčky na cokoliv

Kategorie půjček

Nejnovější články