Dnes je neděle 14.duben, svátek má Vincenc
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Půjčky bez příjmu - půjčky pro všechny

Upozornění: Text na této stránce není aktuální a uvedené informace nemusí korespondovat se současnou právní úpravou podle zákona o Spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. Na aktualizaci stránky pracujeme.


11.3.2013

Kdo nemá žádný příjem, často nemůže pomýšlet na různé civilizační vymoženosti. Nemůže si půjčit v bance a po zpřísnění zákonů nejde vzít ani obyčejný spotřebitelský úvěr. Shánět si potvrzení od známého je nebezpečné a riskantní. Mnohdy si nemohou půjčit ani lidé s nepravidelnými příjmy. Půjčka bez příjmu tuto situaci řeší a ulehčuje.

Vysoká částka

Příjem není vždy jediným kritériem půjčení peněz. Hlavní je schopnost splácet a především vzájemná domluva. Půjčit bez dokládání pravidelných výplat může soukromník nebo nebankovní společnost. Na trhu existuje mnoho způsobů získání peněz a půjčka bez příjmu patří jednoznačně k těm nejoblíbenějším. Není totiž omezena výší částky. Půjčit si může podnikatel na svůj obchodní záměr nebo žena v domácnosti, která má pouze sociální dávky.


Rychlá půjčka

Půjčka bez doložení příjmu neznamená ani jiné dlouhé prověřování bonity. Tyto půjčky nepotřebují nahlížet do registru dlužníků a nezajímá je majetek. Proto jsou rychlé. Když nemusíte předkládat měsíční výpisy z bankovního účtu, kam je požadováno, aby vám chodila výplata a nemusíte ani mít trvalý obrat, je vše mnohem snadnější a rychlejší. Půjčení je otázkou jen přesných osobních údajů.

Peníze na cokoliv

Další výhodou je, že nepředkládáte žádné faktury nebo stvrzenky. Půjčky bez potvrzení o příjmu neproplácí již zaplacené nebo objednané zboží. To si můžete za poskytnutou půjčku nakoupit kdykoliv potom. Je bezúčelová a způsob použití peněz nikoho nezajímá. Můžete tak platit nejen za techniku nebo věci do domácnosti, ale například zaplatit složenky, vrátit dluh známému nebo si prostě koupit něco, co Vám udělá radost.

Bez ručení

Aby rychlost půjčení byla co nejvyšší, nevyžaduje se žádný způsob ručení. Pro ručitele je u půjček velmi obtížné a nepříjemné buď odmítnutí, nebo zavázání se celým svým majetkem za dluh někoho jiného. Půjčka bez příjmu vám tak skutečně půjčí nejen bez pravidelné mzdy, ale bez jakéhokoliv běhání, shánění a papírování. Půjčte si v každé životní situaci kvalitní půjčku, ať máte vždy dostatek peněz.Info tip: Potřebujete peníze rychle? Než si požádáte o úvěr, přečtěte si informace o nebankovních půjčkách bez doložení příjmu "ihned" na účet. Tyto finanční produkty Vám sice mohou zajistit hotovost snadno a bezpečně, mají ale také svá úskalí a rizika. Více se dozvíte zde.Zpět na úvodní stranu »

Druhy úvěrů

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Půjčky bez příjmu

Kategorie půjček

Konsolidace dluhů

Pokud máte více půjček či úvěrů a máte občas problémy s jejich splácením, informujte se o produktu konsolidace půjček (sloučení dluhů).

Nejnovější články