Dnes je neděle 14.duben, svátek má Vincenc
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Půjčky bez potvrzení o příjmu online

Upozornění: Text na této stránce není aktuální a uvedené informace nemusí korespondovat se současnou právní úpravou podle zákona o Spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. Na aktualizaci stránky pracujeme.


26.11.2013

Přijít o zaměstnání a nemít pravidelný příjem znamená v bance nemožnost získání úvěru. Podobně obtížné získání peněz čeká na studenty, důchodce nebo ženy na mateřské. Mnohdy ani k menší částce nestačí sociální dávky a přídavky. Peníze jsou přitom někdy velice potřeba.

Rychlé půjčky

Bez potvrzení o příjmu můžete mít peníze nejen v dostatečné výši, ale také rychle. Když jsou potřeba prostředky, tak často záleží na hodinách. Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou poměrně jednoduché na sjednání, a proto jsou také rychlé. Tím, že nevyžadují potvrzení zaměstnavatele, výpisy z bankovního účtu, kam přicházejí prostředky a nikdo nemusí odpovídat přes telefon na otázky ohledně zaměstnání, tak můžete mít peníze do několika hodin a někdy dokonce minut.

Přesné podmínky

Půjčky bez potvrzení o příjmu většinou nevyžadují ani ručitele nebo dokládání účelu použití peněz. Stejně tak nemusíte shánět ručitele, kteří by se celým svým majetkem zavázali k uhrazení závazku za vás. Tím odpadá zdlouhavé přemlouvání známých a jejich lustrace, zda jsou schopni vůbec splácet cizí závazek. Ke sjednání půjčky tak jen prostudujete podmínky smlouvy a můžete čerpat peníze. A podmínky bývají podobné a jasné. Přehledná ustanovení zajišťují klid po celou dobu splácení svého závazku.

Výše půjčky

Na výběr máte také různé druhy půjček a různé částky. Půjčit si lze tisíce i desetitisíce korun. Délka splácení se může pohybovat v rozsahu dnů, týdnů nebo měsíců. Kdo si půjčuje pár tisíc před výplatou, raději splatí peníze rychle. Aby si mohl půjčit později znovu.

A kdo chce větší částku, potřebuje na splácení delší dobu. Někomu vyhovuje měsíční splácení a jiný dává přednost týdnům. Také půjčky bez potvrzení o příjmu jsou různorodé a je možné si vybrat. Tím si každý zajistí jistotu splacení a možnost si kdykoliv znovu opatřit dostatečnou hotovost.Info: Schází Vám pár tisícovek před výplatou? Informujte se o půjčkách bez doložení příjmů, které dovedou zajistit peníze rychle a bez zdlouhavých formalit, mají ale také své nevýhody a rizika. Více informací naleznete zde.Zpět na úvodní stranu »

Druhy úvěrů

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Půjčky bez příjmu

Kategorie půjček

Banky

Nejnovější články