Dnes je neděle 14.duben, svátek má Vincenc
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Půjčka na občanský průkaz

Upozornění: Text na této stránce není aktuální a uvedené informace nemusí korespondovat se současnou právní úpravou podle zákona o Spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. Na aktualizaci stránky pracujeme.


6.9.2013

Půjčky na občanský průkaz jsou v mnoha směrech ideální. Nemusíme shánět potvrzení o příjmu od zaměstnavatele, nebo hledat výplatní pásky. Není třeba dokládat, jestli máme majetek a nebo dokonce zastavovat nemovitost věřiteli. Půjčka na občanku ihned nám dopřeje vysokou rychlost poskytnutí peněz a zjednoduší nám práci a čas, který bychom jinak trávili sháněním potvrzení a náležitostí například pro banku.

Banky totiž vyžadují více potvrzení a není tak pro všechny uchazeče o půjčku snadné vše poskytnout a půjčku získat.


Půjčku na občanku nezískáte od banky

Půjčky pouze na občanku tedy banky neposkytují. Ze zákona ale mohou půjčky poskytovat i jednotlivci a nebo firmy specializující se na půjčování peněz. Je však zřejmé, že právě půjčka na OP bez dalších dokladů je pro věřitele rizikovější než například půjčka s doložením příjmů, s ručitelem atd. Z toho vyplývá, že za rychlé půjčky na občanský průkaz budete muset zaplatit i o desítky procent více.

Půjčka na občanku, jak ji získat?

Půjčku získáte u jedné z nebankovních firem, které je poskytují v ČR. Je pravdou že většina firem vyžaduje ještě druhý doklad totožnosti a nebo výpis z účtu. Avšak budete-li dobře hledat, najdete firmu, kde půjčka na občanku ihned je opravdu skutečností, ne jen pouze prázdnou frází. Při výběru firmy dbejte na to, aby vám řekli, kolik přesně zaplatíte za půjčku s poplatky se vším. Je dobré také tuto nabídku srovnat s nabídkami ostatních firem.

Důkladně si přečtěte smlouvu

Před zajištěním a zejména podepsáním půjčky bývá doporučeno přečíst si všechny podmínky a smlouvu. Je to zajímavé počtení a můžete zjistit informace, které na hlavní firemní stránce na první pohled nenajdete. Pokud vás firemní nabídka zaujme, můžete si zpravidla o půjčku požádat online fomrulářem na webové stránce poskytovatele.Info: Akutní nedostatek financí je možné vyřešit pomocí půjčky bez doložení příjmů online.
Informace o výhodách, nevýhodách a rizicích rychlých půjček do 5000, 10000 či 20000 Kč nalezente ihned na této stránce.Zpět na úvodní stranu »

Druhy úvěrů

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Půjčky bez příjmu

Kategorie půjček

Nejnovější články