Dnes je pátek 23.únor, svátek má Svatopluk
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Půjčky od soukromníků

Upozornění: Informace publikované na této stránce jsou neaktuální a nemusí korespondovat se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů. Na aktualizaci stránky pracujeme.

18.4.2014

Půjčka nemusí vždy znamenat jen návštěvu banky nebo sjednání půjčky u nebankovní společnosti. Je možné vzít si půjčku od soukromých osob - investorů, které chtějí zhodnotit svoje volné prostředky. Výhodou takových půjček je možnost dohody o všech možnostech a lhůtách půjčení. Vyjednat si můžete speciální a zajímavé podmínky.


Zajímavá nabídka půjčky

Občanská půjčka znamená jednoduchý proces získání peněz. A nemusíte si půjčovat od známých ani od přátel. Půjčí vám i soukromník, kterému leží peníze na účtu a nabízí možnost využití prostředků k jakémukoliv účelu - na cokoliv. Z různých možností si můžete vybrat půjčku, která Vám přesně padne a kterou dokážete splatit a přitom vycházet z vlastních požadavků. A je jedno, jestli bydlíte v Praze, Ostravě nebo v Brně. Soukromníky, kteří Vám ochotně půjčí, najdete všude.

Jednoduché vyřízení

Soukromník většinou nabízí půjčky s označením výše půjčky a doby splatnosti. Jednat se ale dá o jakýchkoliv jiných podmínkách. Půčky od soukromníka jsou výhodné svojí výší. Často se jedná o statisícové částky, protože půjčování menších obnosů by bylo časově náročné. Pokud potřebujete místo několika tisíc na svůj zajímavý záměr spíše desítky nebo stovky tisíc, půjčka od soukromé osoby je dosažitelná a zajímavá.

Volné prostředky

Někomu peníze chybějí a někomu přebývají. Proto se tyto dva póly potřebují setkat a domluvit na podmínkách. Půjčky od soukromých osob přinesou věřiteli prospěch a vám zařídí pohodlné profinancování veškerých výdajů a potřeb, na které nyní nemáte peníze. Zajistit si slušný obrat a zisk je tak jednoduché a dosažitelné pro každého.

Opatrnost je na místě

Půjčit si peníze od soukromého investora je snadné a rychlé, je ale potřeba být na pozoru. Vždy trvejte na sepsání řádné a přehledné smlouvy o půjčce s uvedením všech potřebných náležitostí. Pokud věřitel poskytuje půjčku na směnku - úvěr zajištěný podpisem směnky, buďte si vědomi, že pokud nebudete peníze schopni splatit tak jak je na směnce uvedeno, můžete se velmi rychle ocitnout v exekuci.

Pokud je to možné, dejte raději přednost ověřeným půjčkám od zavedených nebankovních společností.


Info: Akutní nedostatek financí je možné vyřešit pomocí půjčky bez doložení příjmů online.
Informace o výhodách, nevýhodách a rizicích rychlých půjček do 5000, 10000 či 20000 Kč nalezente ihned na této stránce.Zpět na úvodní stranu »

Reklama

10.000 až 250.000
8.000 Kč na 30 dní
30.000 Kč na 30 dní
20.000 Kč na 30 dní

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Typy půjček

Půjčky bez příjmu

Kategorie půjček

Konsolidace dluhů

Pokud máte více půjček či úvěrů a máte občas problémy s jejich splácením, informujte se o produktu konsolidace půjček (sloučení dluhů).

Nejnovější články