Dnes je neděle 14.duben, svátek má Vincenc
  • Informace pro spotřebitele:
  • Půjčky a úvěry
  • Spoření a investice

Nové půjčky na MD, půjčky na mateřské

Upozornění: Text na této stránce není aktuální a uvedené informace nemusí korespondovat se současnou právní úpravou podle zákona o Spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. Na aktualizaci stránky pracujeme.


21.9.2013

Peníze občas potřebuje každý. Kdo někdy nebyl bez peněz a nepotřeboval okamžitou finanční injekci? Někdy je peněz dostatek a jindy prostě dojdou. Žádný nedostatek není nepřekonatelným problémem pro nové půjčky na MD.

Tomuto produktu ani nevadí, že jste momentálně na mateřské a nemáte odpovídající příjmy.Váhat se nevyplácí

Jakmile pocítíte nedostatek peněz, netrapte se. Stačí, že nespíte a věnujete se svému dítěti. Starosti o dostatek peněz přenechejte těm, kteří vám zajistí klid. Sjednejte si půjčku podle vašich potřeb a vyberte si nové půjčky na MD, které půjčí právě vám. Starosti jsou jen pro ty, kteří neznají jejich výhody.

Výhodná půjčka

Nové půjčky na MD počítají s životní situací matky, která nemůže vydělávat a stará se o malé dítě. Proto nevyžadují potvrzení zaměstnavatele, nemusíte nosit věci do zastavárny a ani nepotřebují vaši osobní přítomnost na přepážce. Po odeslání svých základních identifikačních údajů a schválení půjčky, můžete dokonce držet několik tisíc korun ve vlastních rukou. Peníze přijedou až k vám.

Kvalitní půjčka

Nové půjčky na MD jsou prostředkem okamžité pomoci. Rychlostí překonají všechny představy a předsudky spojené s půjčováním peněz. Nevyplňujete dlouhé lustrační dotazníky a nemusíte dokládat příjmy, pohyb na účtu ani majetek. Nové půjčky na MD jsou rychlé a pro vás neznamenají žádnou zátěž.

Prostředky na účtu

Pokud si necháte peníze poslat na účet, očekávejte platbu do několika hodin, maximálně do jednoho dne. Po schválení půjčky se totiž finanční prostředky ihned stěhují k vám. Stačí si zkontrolovat bankovní účet a již můžete platit převodem, platební kartou nebo si peníze vybrat. Nové půjčky na MD nestojí žádný čas a námahu. Jsou tak vhodné pro ženy, které chtějí mít jedinou starost. V klidu se postarat o potomka.Info tip: Potřebujete peníze rychle? Než si požádáte o úvěr, přečtěte si informace o nebankovních půjčkách bez doložení příjmu "ihned" na účet. Tyto finanční produkty Vám sice mohou zajistit hotovost snadno a bezpečně, mají ale také svá úskalí a rizika. Více se dozvíte zde.Zpět na úvodní stranu »

Druhy úvěrů

Finanční rádce

Nástrahy a rizika půjček
V oblasti úvěrů číhá mnoho rizik a nástrah. Jaké zásady bychom měli dodržovat? Čtěte zde.

Problémy se splácením
Získat půjčku dnes může být otázkou pár minut. Co dělat, když pak není na splátky? Čtěte zde.

Bezplatné poradny
Cestu ven z dluhové spirály mohou pomoci najít bezplatné finanční poradny. O některých z nich si můžete přečíst zde.

Jak se vyhnout exekuci
Nestojíte o návštěvu exekutora? Dodržujte základní "bezpečnostní" zásady – více zde.

Všechny články »

Půjčky bez příjmu

Kategorie půjček

Konsolidace dluhů

Pokud máte více půjček či úvěrů a máte občas problémy s jejich splácením, informujte se o produktu konsolidace půjček (sloučení dluhů).

Nejnovější články